Contact

Nieuw Utrechts Toneel (NUT)

Bezoekadres:
Berlijnplein 530-1

Postadres:
Emmy van Lokhorststraat 52
3544 HM Utrecht

info@nieuwutrechtstoneel.nl
06 – 820 737 55 (v.a. maandag 4 januari – ma t/m do)

Team:

Artistiek leider: Greg Nottrot
artistiek@nieuwutrechtstoneel.nl

Zakelijk leider en dramaturg: Jannet van Lange
jannet@nieuwutrechtstoneel.nl

Productie en bureaumedewerker: Femke Brands
femke@nieuwutrechtstoneel.nl

Hoofd marketing & partnerships: Neeltje van Balkom
neeltje@nieuwutrechtstoneel.nl

Contentmarketing & kaartverkoop: Casper van Groos
casper@nieuwutrechtstoneel.nl

Publiekswerking: Jordy Roeten
jordy@nieuwutrechtstoneel.nl

Theatermaker: Mariƫlla van Apeldoorn
mariella@nieuwutrechtstoneel.nl

Redacteur: Erwin Maas
erwin@nieuwutrechtstoneel.nl

Theatermaker, actrice en schrijver: Floor Leene
floor@nieuwutrechtstoneel.nl

Verdere info:
BTW nr. NL8176.25.355.B01
Inschrijf nr. KVK 30223354
IBAN: NL85INGB0003173882
facturen@nieuwutrechtstoneel.nl
Over de Stichting

Stichting Het NUT is door de belastingdienst aangemerkt als ANBI instelling. Dit betekent dat extra belastingvoordeel mogelijk is voor donaties aan Stichting Het NUT.